Podporuje mojeIDIN TIME

O NÁS
O NÁS

Jsme rodinná firma založená manželi a rodiči Tomášem Seifertem a Nicol Seifertovou v době, kdy jsme procházeli pro nás novým životním obdobím a hledali pro naše miminko a dnes už batole něco zajímavého. Náš e-shop vedeme s láskou a zodpovědností, našich zákazníků si vážíme a nabízíme služby tak, aby byli naši zákazníci vždy spokojeni.

Jako rodiče totiž chceme pro své děti jen to nejlepší. Chceme podporovat jejich rozvoj a zároveň si přejeme, aby byly šťastné a spokojené. To je základní filozofií společnosti PICCOLINA. Chceme podporovat dětskou fantazii, představivost a kreativitu.  Chceme, aby si děti hrály s tradičními hračkami, které jsou ale v dnešní době spíše netradiční, s hračkami, na které budou vzpomínat celý svůj život, a s kterými zažijí moře zábavy. Přejeme si, aby si děti hrály se svými sourozenci a kamarády doma nebo venku na vzduchu, aby rozvíjely své komunikační a sociální dovednosti, a aby je to bavilo a motivovalo.

Karel Čapek řekl: „Každé skutečné dobrodružství vzniká nárazem fantazie na skutečnost“.

Naše značky

 

Britská značka založená v roce 2001 usilující o kvalitu starých dobrých hraček, u kterých je kvalita, detail a šarm to nejdůležitější. Všechny výrobky jsou plně v souladu s evropskými bezpečnostními normami a příslušnými bezpečnostními směrnicemi (EN71).

Krásně vyšívané výrobky Win Green jsou vyrobeny z velmi odolné 100% bavlny, jsou ručně tkané a ručně barvené pomocí tradiční indické techniky tkaní a barvení. Každý výrobek je řemeslně vytvořen s úžasnou přesností. Právě péče o detail dělá výrobky Win Green tak výjimečné.

Díky nádherným designům pro holčičky a kluky si můžete být jisti, že vaše děti zažijí s domečky Win Green skvělou zábavu bez ohledu na to, jaký kouzelný příběh se rozhodnou prožít.

Filozofie značky Win Green:

“Ve Win Green věříme, že dětská fantazie se má podporovat a rozvíjet skrze hru již od malička. Dětem by se mělo dovolit používat svou kreativitu a díky ní rozvíjet dovednost učit se a hrát si.”

Dodavatelé Win Green podporují vesnické indické ženy, aby získali finanční svobodu a mohly tak podporovat někdy i celé rodiny. Továrny, ve kterým vznikají výrobky, zaměstnávají přes 250 vesnických žen, které byly vyškoleny ve tkaní, vyšívání a balení. Tato iniciativa za podpory státní vládní agentury – District Rural Development Agency, je vytvořena za účelem zaměstnávání pouze žen. Pro tyto ženy, které pocházejí z chudých sociálních i ekonomických prostředí je to velká cesta za změnou, která jim přináší finanční nezávislost.

Little Bird Told Me se skládá z týmu odborníků na dětské výrobky, kteří se vynasnaží vytvářet svět pro malé a větší děti zajímavější. Rozsah výrobků nabízí výjimečnou nabídku hraček zaměřených na vývojové a naučné hračky, novátorské dětské houpací koně a další houpací zvířátka a dětské doplňky, které jsou prezentovány v krásném ekologickém dárkovém balení.

Hračky podporující fantazii

Ve světě zavaleném elektronickými hračkami, které skoro kontrolují a určují, jak by si děti měly hrát, vidíme krásu v jednoduché tradiční hračce, která podporuje dětskou fantazii. Proto u všech výrobků Little Bird Told me byly pečlivě vybírány interaktivní prvky tak, aby stimulovaly a podporovaly hru dětí spíše než aby diktovaly, jak by si děti měly hrát.

Myslíme na děti našich detí

Little Bird Told Me pečuje o životní prostředí, které přenecháme našim dětem. Kde mohou, používají materiály, které se dají lehce recyklovat nebo jsou biologicky odbouratelné. Právě proto mají „Low tech” přistup k hračkám a právě proto nenabízí elektronické funkce nebo funkce napájené bateriemi. Snaží se omezit používání plastových obalů a plastových sáčků. Dávají přednost biologicky odbouratelnému kartónu a hedvábnému papíru.

Bezpečnost výrobků

Každý výrobek je předmětem technického posouzení kvality během procesu vývoje, a když si je výrobce Little Bird Told Me jist, že vyrobil něco, co je bezpečné k používání, dává výrobek k posouzení nezávislé zkušební laboratoři pro úplné posouzení bezpečnosti. Takže si můžete být jisti, že všechny výrobky jsou testovány a certifikovány plně v souladu s evropskými bezpečnostními normami a příslušnými bezpečnostními směrnicemi (EN71).

 

Americká značka P'kolino (pee-ko-lee-no) byla založena v roce 2004 s cílem vylepšit hraní dětí dvou tatínků s vášní pro vytváření skvělých výrobků. S pomocí přátel, rodiny a celosvětové sítě designérů P'kolino vyrobilo hravé výrobky, které jsou oblíbené po celém světě pro svůj hravý styl a inteligentní funkce.

Tato inovativní řada hraček, hracího nábytku, výtvarných a dekoračních potřeb a dalších nabízí dětem všech věkových kategorií hravé chytré řešení ke zlepšení hraní si doma.

Všechny výrobky jsou plně v souladu s evropskými bezpečnostními normami a příslušnými bezpečnostními směrnicemi (EN71).

Filozofie P'kolino

„Hravě“ znamená navrhovat výrobky, které nabízí zábavný a okouzlující styl, který ocení zejména děti, ale jejich estetická stránka baví také jejich rodiče. „Chytře“ znamená navrhovat výrobky, které mají mimořádné funkce, které bezpečně podporují vývojové potřeby dětí a prodlužují životnost výrobků skrze jejich mnohonásobné použití. Hlavním cílem je přinést tuto návrhářskou filozofii domů k našim zákazníkům.

P'kolino hravě inteligentní !

NWE2NDh